Güvenliğiniz Her Zaman Öncelikli Olarak

Profesyonel Pilotlarımız Eşliğinde

Unutamayacağınız Adrenalin Dolu Hatıra Yaşayın

Üstelik Ücretsiz Servis Hizmetimizle

Yamaç Paraşütü |Paragliding

Uçmak isteyen müşterilerimiz firmamızdan randevu alınız.

Bulunduğunuz konumunuzdan otelimizden evinizden servis araçlarımız ile alınıp uçuş bittiğinde firma servis araçları ile otelinize evinize bırakılır.

Uçuş süremiz minimum 15 dakika maksimum 20 dakikadır.

Alanya’mızda 2 adet kalkış noktası vardır. Birinci kalkış noktası 700 metre yassı tepedir. İkinci kalkış noktası 380 metre Hıdırellez tepesidir.

Kalkış ve uçuş için günün hava koşulları önemlidir. Uçuş için rüzgâr yönü ve hızı göz önüne alınarak uçulacak kalkış yapılacak tepeyi firmamız yetkilileri karar vermektedir.

Güvenliğiniz ve güvenliğimiz için lütfen kalkış noktaları için itiraz etmeyiniz. Hangi tepeden kalkış yapıldığı önemli değildir. Deneyimli pilotlarımız kalkış yaptıktan sonra havada termik bularak istenilen yüksekliğe çıkabilmektedir.

Uçuşa katılan tüm müşterilerimizin 3. şahıs sigortası mevcuttur. Pilotlarımız ferdi kaza sigortası ve sgk sigortası kapsamında uçmaktadır.

Hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz

null

Ekibimize Katılın

Başvur

Fotoğraflar

Videolar

Haberler

ALLTUREX’19 Fuarındayız

ZEUS PARAGLİDİNG OLARAKCumhurbaşkanlığımızın Himayesinde ve Tarım Bakanlığı denetiminde bulunan Antalya Expo 2016 iç mekan fuar alanında ALLTUREX’19 ALTERNATİF TURİZM, KAMP, KARAVAN, MOTOSİKLET VE BİSİKLET FUARI’ndayız.  ALLTUREX’19 Fuarı; Ulusal Kamp Karavan Federasyonu, Türkiye Motosiklet Federasyonu, Gastronomi Kültür ve Turizm Derneği, Tarım ve Orman Bakanlığı, KOSGEB, ATSO, Bisikletçiler Derneği, Alternatif Turizm Derneği gibi birçok kurum ve kuruluşlarla…

Pilot Antrenörlük kursumuz Son Hızla Devam Ediyor

Türkiye Hava sporları Federasyonu Yamaç Paraşütü pilot Antrenörlük kursumuz Son Hızla Devam Ediyor

Basında Biz

Alanya’da yamaç paraşütü keyfi

Alanya’da yamaç paraşütü keyfi Antalya’nın Alanya ilçesindeki Keykubat, Kleopatra ve Damlataş plajlarına yoğun ilgi gösteren tatilciler, güneşin keyfini çıkardı. Bazı turistler de 800 metre yükseklikteki Dinek Mahallesi Yassıtepe’den yamaç paraşütü ile atlayış gerçekleştirdi. Kleopatra Plajı’na inen Alman turist Nicole Handsman, Almanya’da soğuk ve karlı havalardan kaçarak Türkiye’ye tatile geldiğini anlattı. Alanya’ya sekiz kez tatile geldiğini…

Enformasyon memurluk sınavı başarı belgemizi aldık

Enformasyon memurluk sınavı başarı belgemizi TÜRSAB Genel başkanı Sayın Firuz Baglıkaya ve Alanya Türsab Btk Başkanımız sayın Bilal Korkmaz’dan aldık.